KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7685163

nr 768 5163

Akvarell

Okänd konstnär, Signerad-95, sträckande änder, 43x61

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 juli 2012
kl 19:49:40

22/7 17:01:19 1      100 kr
30/7 16:55:52 2      Vinnande bud